Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

В Одесі обрано нового мера

Геннадія Труханова обрано мером Одеси.

У сесійній залі голова міської виборчої кампанії Олександр Ахмеров повідомив результати виборів на посаду мера м. Одеси. Станом на 12:00 в сесійній залі було зареєстровано 87 депутатів.

"Відповідно до ч. 8 ст. 76 ​​Закону України Одеська міська виборча комісія Одеської области повідомляє, що за підсумками голосування на Позачергових Виборах Одеського міського голови 25 травня 2014 року Одеським Міським головою обрано Труханова Геннадія Леонідовича (17.01.1965 року народження, громадянин України, член Партії регіонів, народний депутат України , проживає у м. Одесі, вісунутий шляхом самовисування), за якого подано 146 022 (сто сорок шість тисяч двадцять два) голоси виборців", - повідомив він українською мовою.

Геннадій Труханов сьогодні прийняв присягу мера Одеси і пообіцяв захищати та лобіювати інтереси жителів міста. Він додав, що завжди відчував підтримку жителів Одеси. Час передвиборчих слів закінчився, відтепер необхідні конкретні дії. Труханов пообіцяв не підвести своїх виборців.

Також до слова був запрошений голова Одеської області Ігор Палиця, який привітав нового мера міста та повідомив, що ці вибори відбулись чесно, без фальсифікацій.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі