Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Українська компанія Yarych вийшла на європейські ринки

Один із вітчизняних товаровиробників уже здійснив першу поставку своєї продукції до

країн Європейського Союзу.

Стосується це кондитерської фабрики Yarych, виробничі потужності якої знаходяться у Львівській області, селі Старий Яричів. Ця компанія займається виробництвом затяжного печива та крекерів під ТМ Yarych, а також тортів під ТМ Rozalini.

Українська кондитерська компанія здійснила поставку до Польщі та Литви завдяки тому, що Єврокомісія прийняла рішення про тимчасове скасування митних зборів для вітчизняних товаровиробників. Тому на європейські ринки зуміла вийти продукція українського виробника, який встановив привабливіші ціни на свою продукцію. 

Прес-служба кондитерської фабрики Yarych у повідомленні заявила: «Компанія давно готувалась до експорту в країни ЄС. Було розроблено нові види печива спеціально для ринку Європи. Зокрема, популярне в країнах Європи печиво Petit Beurre. Для роботи на зовнішніх ринках кондитерська фабрика Yarych запровадила міжнародні стандарти якості IFS Food, які дозволяють без перешкод експортувати продукцію в країни ЄС. Також відкрито представництво компанії в Республіці Польща».

Директор з маркетингу Оксана Казанчук повідомила, що найближчі 2 роки компанія планує наростити долю експорту в обороті до 20%. Кондитерська фабрика Yarych планує здійснювати експорт існуючої продукції та розробити для європейського ринку лінійку нових продуктів.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі