Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

У Ратуші обговорили проблеми та перспективи житлово-комунального господарства Чернівців

У Чернівецькій міській раді відбулася робоча зустріч міського голови Олексія Каспрука із

заступниками міського голови Георгієм Леонтієм і Олександром Паскарем, секретарем Чернівецької міської ради Ярославом Кушніриком, головами районних у місті рад та представниками підприємств житлово-комунального господарства.

На зустрічі розглянуто низку поточних і проблемних питань у галузі житлово-комунального господарства. Виступаючи перед присутніми, кожен висловлював своє бачення у вирішенні нагальних проблем міста. Основні питання стосувалися прибирання вулиць, норм витрат, якості надання послуг, оформлення технічних паспортів будівель, подальшої діяльності Єдиного розрахункового центру, недопущення накладок у виконанні робіт тощо. Окремо було наголошено на незадовільному стані бруківки на деяких ділянках вулиці Головної.

Керівники підприємств доповіли про фінансово-господарську діяльність. Міський голова закцентував увагу присутніх на тому, що усі підприємства житлово-комунального господарства повинні стати прибутковими.

Невдовзі повинна відбутися наступна зустріч, на якій буде розглянуто зауваження та пропозиції щодо розвитку житлово-комунального господарства у Чернівцях.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі