Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Таємниці краси від Сальми Хаєк

Відома на весь світ своїми незабутніми ролями у кінострічках актриса Сальма Хаєк у свої

48 років залишається еталоном краси, адже небагато жінок у такому віці можуть мати такий неперевершений вигляд як Сальма. 

Латиноамериканська актриса явно має секрети, за допомогою яких має такий чудовий вигляд. Отже, зірка розповіла, що ж допомагає їй виглядати неперевершено у будь-який час.   

Сальма Хаєк рекомендує зранку вмиватись просто холодною водою, не застосовуючи очищувальні засоби. 

Відома актриса розповіла, що шкодує про одне у своїй молодості, за те, що не використовувала зубну нитку, адже це є важливим для здоров'я та краси зубів. І тому Хаєк радить завжди користуватись цим.

Сальма Хаєк переконана, що різні пілінги, чистки, агресивні косметичні процедури, не приносять бажаного ефекту, оскільки не можна не доглядати за обличчям місяцями, прийти зробити чистку, і зробити шкіру ідеальною. Ні, головним правилом красивої та доглянутої шкіри є щоденний стабільний догляд. Актриса говорить, що ні разу за своє життя не піддавала своє обличчя різним чисткам.

Для покращення кровообігу та для позбавлення від мертвих клітин Сальма кожного разу перед душем чи прийняттям ванни користується сухою щіткою, обтираючи нею усе тіло.

Також актриса радить включити у раціон харчування якомога більше соків із органічних фруктів та овочів, а також не нехтувати здоровими жирами, зокрема мигдальним молоком. Ваша шкіра стане від цього лише більш сяючою та ідеальною. 

Сальма Хаєк має власну лінію косметики під назвою Nuance, у складі якої містяться лише натуральні інгрідієнти. До речі, актриса користується лиши цими косметичними beauty-продуктами.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі