Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Ресторан на випускний 2015 в Чернівцях

Ресторан для випускного у Чернівцях - саме у травні починаєтся пошук ресторану для випускного

Весна 2015 прийшла, а це значить, прийшов час вибрати ресторан для випускного Чернівці. У нашому місті сотні ресторанів, безліч кафе, піцерій і барів. Щоб грамотно вибрати ресторан - спочатку визначитеся з тематикою, концепцією випускного.

У Чернівцях ресторани представлені абсолютно в різних стильових концепціях, з різною кількістю посадочних місць - є ресторани на 50 місць, 70, 80, 100, 150, 200... Новий ресторан у Чернівцях чи давно відомий - вибирати вам.

Чернівецькі ресторани дивіться в Каталозі ресторанів. У каталозі всі ресторани представлені з фото, відео, 3D панорамами і оглядами. Вам варто лише вибрати ресторан за своїм смаком з онлайн - це можна зробити і не виходячи з дому. Ресторанні інтер'єри виконані в класичному стилі або в українському народному, фюжн або ампір ... все можна побачити на фото в каталозі. На фото представлені також страви з меню кожного ресторану міста Чернівці.

Виберіть тематику випускного вечора в ресторані. Наприклад, це буде тематичний випускний у стилі Гетстбі, епохи короля Людвіка ХІІ, або вестерна.Продумайте сценарій для випускного вечора. У цьому випадку вибір ресторану для випускного ускладниться підбором тематичної зони, розрахунком місця для проведення тематичних номерів ймовірного шоу, проведення випускного бенкету у відповідному стилі із заготівлею прикрас залу і підбором нарядів гостей вечірки.

Якщо ж випускники вибрали проведення випускного в ресторані Чернівців на природі - значить слід вибирати з численних заміських туристичних комплексів у Чернівецькій області. Таких місць для проведення випускного безліч. Важливо определьться, ресторан для випускного повинен бути біля води, в лісі або в горах. Ресторан для випускного на озері - прекрасний варіант економ випускного - в цьому випадку можна домовитися з адміністрацією закладу про святкування випускного у вигляді пікніка - тоді шашлики, барбекю, весняна зелень і забави на свіжому повітрі - ось основні компоненти випускного бенкету на природі. Звичайно і в цьому випадку варто продумати програму вечора. Тоді нікому не доведеться нудьгувати.

Як забронювати ресторан на випускний у Чернівцях? Просто зателефонуйте за номером телефону того ресторану, який вам сподобався в каталозі ресторанів. Адміністратор з радістю прийме у вас замовлення, записавши в план на певний день банкет на ваш випускний.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі