Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Правовий генезис чернівецького бізнесу

З початку року в Чернівцях зареєстровано 1 051 нового платника податків. З них 518 юридичних осіб та 533 – фізичні особи – підприємці.

Загалом на 1 червня 2013 року на обліку в Державній податковій інспекції у м. Чернівцях перебуває 39072 суб’єкти господарювання, у тому числі 30153 – фізичні особи-підприємці, 8919– юридичні особи.
Чернівці – місто бізнесменів. Немає жодних сумнівів, що підприємницька жилка у чернівчан передається генетично, тому збільшення офіційно зареєстрованих платників податків свідчить про підвищення рівня правової культури мешканців обласного центру.
Цьому сприяє і створення належних умов для ведення бізнесу в правовому полі. Зокрема, при реєстрації власної справи платникам більше не потрібно звертатися до органів Міндоходів для взяття на облік. Достатньо лише подати відповідні документи державному реєстратору. Крім того, відтепер спрощена й сама процедура реєстрації і проходить вона за принципом «єдиного вікна», що дозволило суттєво скоротити документообіг та час підприємців.

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі