Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Оточення дитини впливає на її сон

Науковці доводять, що настрій оточення впливає на тривалість сну дитини. Якщо підліток страждає від безсоння, то це результат не біологічних відхилень, а наслідок впливу батьків і ровесників. Також прийнято вважати, що концентрація мелатоніну - гормону сну - відповідає за режим пильнування. 

Але вчені з Університету Цинцинаті закликають, що варто не списувати з рахунків соціальний чинник. Як показав аналіз даних приблизно 1000 школярів 12-15 років. В середньому підлітки спали менше, ніж в початковій школі (більше 9 годин проти максимум 8 годин). І винен був в цьому вплив оточення.

Діти, яких контролювали батьки, не стикалися з порушеннями біоритмів. Річ у тому, що старші чітко визначали час відходу до сну. Цей чинник був особливо важливий, коли дитина переходила в середню школу і навчальне навантаження зростало. Контроль допомагав правильно розподілити час між виконанням домашніх завдань і сном. 

Аналогічно впливали на дітей друзі. Якщо приятелі добре вчилися, то вони виступали в ролі позитивного прикладу для підлітка. Він намагався заздалегідь виконати домашнє завдання, і у нього залишався більше часу на сон. В цілому ж дівчатка частіше скаржилися на те, що не можуть швидко заснути або вчасно прокинутися. Чим довше діти сиділи за комп'ютером, тим менше часу вони витрачали на сон. А ось телевізор, навпаки, давав тривалий, але тривожний сон. 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі