Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Оштрафовано буковинських бізнесменів за порушення при здійсненні розрахунків

За порушення при здійсненні розрахункових операцій буковинських підприємців

оштрафовано майже на пів мільйона гривень.

Така сума поповнить бюджет за виявлені порушення при здійсненні готівкових операцій, відсутність торгових патентів та ліцензій, які встановлені під час перевірок аудиторами Головного управління ДФС у Чернівецькій області за вісім місяців поточного року.

Загалом, за цей період, в регіоні з цих питань проведено 66 перевірок. Їх кількість, порівняно з аналогічним періодом минулого року, скоротилася на 74,3 відсотка.

Податківці підтверджують, що фактичні перевірки являються крайнім засобом впливу на недобросовісних платників і більшість з них проводяться на підставі скарг та заяв громадян або за інформацією інших держорганів про наявність правопорушень.

Найбільше порушень допускають платники, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. При проведенні хронометражу господарських операцій середньоденний виторг збільшується майже вдвічі і це дає підстави вважати, що частина представників бізнесу обліковує готівку, згідно із нормами законодавства, лише частково, або й зовсім ігнорують ці вимоги. Також, перевірками виявляються непоодинокі порушення при продажу підакцизних товарів та у багатьох випадках споживачам не видаються розрахункові чеки.

У зв’язку з тим, що продовжує діяти мораторій на проведення перевірок суб’єктів малого бізнесу, податківці очікують, що покупці не залишаться лише спостерігачами за порушеннями, а будуть вимагати від продавців дотримання правил проведення готівкових розрахунків.

Довідка:

У Чернівецькій області зареєстровано 3310 реєстраторів розрахункових операцій, що належать 2566 суб’єктам господарювання.  

Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі