Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Нацбанк ліквідовує банк касира Януковича

Один із комерційних банків України ліквідують. Стосується це Брокбізнесбанку, який на

даний час є неплатоспроможним та створює зайві проблеми.

Національний банк України вирішив ліквідувати несплатоспроможний Брокбізнесбанк. 10 червня на офіційному сайті НБУ опубліковано постанову № 339.

У повідомленні цієї постанови НБУ сказано: "Враховуючи пропозиції Фонду гарантування вкладів фізосіб з відкликання банківської ліцензії та ліквідації "Брокбізнесбанку", керуючись вимогами чинного законодавства правління Нацбанку прийняло рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку".

З 11 червня 2014 року відкликаються банківська ліцензія, генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій та розпочинається процедура ліквідації Брокбізнесбанку.

Термін дії тимчасової адміністрації в "Брокбізнесбанку" відповідно до чинного законодавства України більше не можна продовжувати (закінчився він ще 3 червня 2014 року). І не потрібно, оскільки з цим комбанком все чітко зрозуміло. Фактично банк має у розпорядженні 1,2 млрд гривень при офіційних активах розміром 28,9 млрд. грн. Тобто, це свідчить про те, що практично лише 4%! активів на даний момент "працюють" - кредити, що знаходяться на обслуговуванні банку.

Перед введенням тимчасової адміністрації Брокбізнесбанк знаходився у власності славнозвісного касира Януковича Сергія Курченка. Під час здійснення спеціальних розслідувань, здійснених працівниками Управління фінансових розслідувань Міндоходів України, виявлено, що службові особи цього банку причетні до "відмивання" та розкрадання коштів у розмірі більше 50 мільйонів гривень.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі