Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Музика має антистресовий характер

Музика здатна впливати на емоційний стан людини: в одних випадках - заспокоює, в

інших - здатна лише посилити депресію. Проте, за словами психологів з Університету Гетеборгу в Швеції, в цілому, від прослуховування улюбленої музики виникають лише позитивні емоції та відбувається зниження рівня стресу. Якщо ви бажаєте поліпшити психічний та фізичний стан здоров'я, вам просто необхідно увімкнути улюблені композиції.

Фахівці провели дослід, під час якого опитано було 207 чоловік, яким необхідно було вказати, як вони долають стрес. Також було проведено експеримент, протягом якого одна група у складі 21 людини постійно слухала музику по півгодини в день протягом 2-х тижнів. Інша група взагалі не прослуховувала жодних композицій. По закінченню експерименту, дослідники встановили, що ті люди, які постійно слухали музику, частіше перебували у стані позитивних емоцій та рівень стресу у них менший, в порівнянні з тими, які взагалі не слухали музику. Аналізи крові на гормон стресу кортизол підтвердили результати експерименту, зазначають у MNT.
Також результати опитування показали, що чим більше подобається музика, тим менший рівень стресу відчувають люди, які її прослуховують. Аби подолати стресові ситуації та отримати бажаний результат, необхідно слухати лише ту музику, яка дійсно для вас є улюбленою, інакше - стрес та депресія можуть лише посилитись.
Учені радять також звертати увагу на гучність прослуховування музики у навушниках, а також рекомендують не слухати композиції на ходу.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі