Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Мер Чернівців нагороджений медаллю Румунського Сенату

Олексій Каспрук нагороджений медаллю Румунського Сенату.

Під час сьогоднішньої зустрічі між мером Чернівців Олексієм Каспруком та румунським сенатором Віорелом Бадя та Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Елеонорою Молдован було представлено проект спільної культурної спадщини «Хто забуває, той не гідний свого». Проектом передбачено участь румунських волонтерів у впорядкуванні румунських поховань на кладовищах міста, а також будинку румунського письменника та діяча культури Арона Пумнула.

Також на зустрічі звернули увагу на важливість розвитку економічної співпраці між чернівецькими та румунськими підприємцями, а також налагодження більш тісної кооперації торгово-промислових палат Румунії та України.

Сенатор Віорел Бадя заявив, що Румунія підтримує український народ у такий тяжкий час для України, висловив слова подяки міській владі міста за можливіть розвитку українсько-румунського діалогу. Наприкінці зустрічі сенатор Румунії нагородив Олексія Каспрука медаллю Румунського Сенату. Віорел Бадя додав, що О. Каспрук є першим із міських очільників Чернівців, який достойний такої нагороди.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі