Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Мед як косметичний засіб по догляду за вашим тілом

Мед - дуже корисний не лише як продукт, але й як косметичний засіб.

Мед - продукт, користь якого є беззаперечною. Проте існують і виключення, в даному випадку для алергетиків. Однак більшість людей може не перейматись через властивості меду. До речі, мед можна використовувати ще й як косметичний засіб, а не лише як продукт харчування. 

Краси тіла можна досягнути, використовуючи мед. Отже три способи виглядати неперевершено:

- для волосся: розведіть пару ложок меду у теплій воді. Цей розчин необхідно нанести на волосся, одягнути косметичну шапочку та загорнути рушником. Через годину таку маску знімають, змиваючи шампунем та теплою водою. У результаті ви отримаєте гладке, міцне та блискуче волосся. 

- для обличчя: змішайте 3 ст. ложки меду з ложкою меленої кави. Цю суміш нанести на попередньо очищене та зволожене обличчя та шию ніжними круговими рухами, масажуючи обличчя 1-2 хвилини. Маску тримають 10-15 хвилин після чого змивають теплою водою. Ваша шкіра після такої маски стане свіжою та підтягнутою, а пори - очищеними.

- для тіла: додайте в теплу, але зверніть увагу - не гарячу! - воду на ваш вибір 3-5 ст. ложок меду та приймайте ванну 15-20 хвилин. У воду можна також додавати ефірні масла, оливкову олію та молоко (2-3 ст. ложки).

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі