Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Гуцульський фестиваль - 2013

 

Традиційно, на початку вересня, на Буковині відбувається Міжнародний гуцульський фестиваль.

Цьогоріч він проходитиме 6-8 вересня у м.Путила, яка небезпідставно вважається найбільшим східним районом історичної Гуцульщини.

Організатором фестивалю виступає Путильська райдержадміністрація, яка минулого року під Верхвіни прийняла Святкову естафету на право проведення ХХІ Міжнародного гуцульського фестивалю.

Свято збере українців в яскравих національних гуцульських костюмах. Будуть пісні, танці, дегустації традиційних страв. Народні майстри Гуцульщини представлятимуть на ярмарку різноманітні вироби з бринзи, вишивки, дерева, бісеру.

В програму фестивалю входять гала-концерт, конкурси, естафети. Також передбачено проведення науково-практичної конференції.

Основною метою Міжнародного гуцульського фестивалю, уже протягом багатьої років, являється розвиток та популяризація традиційних видів народного мистецтва, звичаїв, обрядів гуцулів, підвищення соціального і творчого статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі