Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Фрукти допоможуть схуднути

При дієті необхідно уважно та детально вивчити, які ж продукти допоможуть вам

позбутись зайвих кілограмів. Це стосується, до речі, і фруктів. Адже є фрукти, які досить калорійні за рахунок високого вмісту у них цукру. Проте є й такі, які навпаки допоможуть вам схуднути. До них належать яблука, груші, грейпфрути та гранати.

Яблука і груші пришвидшують процес метаболізму завдяки великій кількості клітчатки. Також допоможе схуднути додавання пектину у ваш раціон, який сприяє поглинанню води клітинами та обмежує депонування жирів. 

Грейпфрут - фрукт, який є складовою майже усіх дієт. Він приносить помітний результат у позбавленні від зайвих кілограм, адже містить антиоксидант наренгінін, який збалансовує рівень інсуліну в крові. Вживання цього фрукту дозволяє уникнути появи відчуття голоду та спалювати якомога більше жирів.

Гранати також містять велику кількість антиоксидантів, які виводять з організму усі токсини, прискорюють процес обміну речовин в організмі. А також, що цікаво, вживання гранатів знижує апетит. А для тих, хто бажає скинути пару зайвих кілограм - це те, що треба!

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі