Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Фракцію комуністів у ВРУ розпустили

Фракцію комуністів у парламенті розпущено головою Верховної Ради України.

Голова ВРУ Олександр Турчинов заявив під час засідання парламенту, що КПУ в Раді розпущено. Турчинов додав, що має велику надію, що "більше ніколи комуністичних фракцій у парламенті не буде". Велика кількість народних обранців, почувши цю заяву, раділа, вигукуючи "Слава Україні!". За регламентом з 1 липня 2013 року кількість депутатів фракції КПУ є меншою, ніж необхідно.

Сьогодні справу про заборону Комуністичної партії в Україні розгляне Київський окружний адміністративний суд. Міністерство юстиції України уже звернулось до суду з проханням про заборону КПУ на території України, а у СБУ раніше заявляли, що докази щодо сепаратистської діяльності Компартії передано в Кабмін.

Нагадаємо, що вчора, 23 липня, ВРУ узвалила зміни до регламенту, прийняття яких дозволяє здійснювати розпуск будь-якої фракції чи партії у разі відсутності у їх складі мінімально необхідної кількості народних обранців. Раніше за нормами регламенту таке рішення могло бути прийняте по відношенню лише до депутатських груп. У пояснювальній записці до змін до регламенту ВРУ йдеться: "Депутатська фракція (депутатська група), склад якої став меншим від мінімальної кількості народних депутатів, визначеної частиною четвертою статті 59 Регламенту, через 15 днів після дня настання такого факту оголошується головою Верховної Ради розпущеною".

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі