Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Чотири українки потрапили до рейтингу Forbes

До рейтингу ділового журналу Forbes потрапило 4 представниці слабкої статі з України.

У Топ-100 найбагатших людей України потрапило 4 жінки, сума статків яких, якщо додати їх разом, становить 42 мільярди доларів.

Отже, Галина Герега є найбагатшою громадянкою України. Герега та її чоловік Олександр - власники компанії "Епіцентр" (найбільший у країні DIY‑ритейлер), у 2012 році виручка від діяльності якої становила 14,7 млрд гривень, а прибуток - 581 млн гривень. Фінансове становище Галини Гереги оцінюють у 204 мільйони доларів, за рахунок якого вона зайняла 38-е місце у рейтингу Forbes. До речі, чоловік Гереги опереджає її у цьому рейтинзі на 3 рядки, та займає 35-е місце зі статками у розмірі 218 мільйонів доларів.

Також у рейтинг ділового журналу потрапила Наталя Бондарьова - власниця "Баядера-холдинг". Її фінансовий стан оцінюють у 187 мільйонів доларів, вона зайняла 42-й рядок у Топ-100 найбагатших людей. Компанія "Баядера" створена 1991 року Наталею та Ольгою Нечитайло-Риджок (сестра Бондарьової), яка знаходилась у їх спільній власності. Після смерті Ольги Нечитайло-Риджок в 2012 році, Бондарьова стала єдиним власником фірми. 

Філя Жебровська починала свій кар'єрний старт на заводі "Фармак", займаючи посаду бухгалтера. У 1995 році Філя стала керівником компанії, яка виробляє в Україні 5-у частину усіх препаратів. У І кварталі 2014 року виручка компанії становила 545,2 мільйони гривень. Філя Жебровська заробила всього 80 мільйонів доларів та посіла 86-у сходинку у рейтинзі журналу Forbes. 

Ірина Мірошник - керівник корпорації "Укрпластик" зайняла 100 сходинку у рейтинзі найбагатших людей. Її фінансові статки оцінені у 51 мільйон доларів. Керівну посаду жінка зайняла лише рік тому, у травні 2013 року. До цього керівником фірми був її чоловік Олександр Галкін, який трагічно загинув. 

На сьогодні "Укрпластик" є найбільшою в Східній Європі компанією-виробником гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацефтичної та інших галузей промисловості. Клієнтура компанії досить широка і відома по всьому світові. Послугами "Укрпластика" користуються такі світові бренди, як Kraft, Coca-Cola, Nestle, Danone та інші.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі