Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Барак Обама та Петро Порошенко обговорили ситуацію в Україні

Сьогодні, 4 червня, недавно завершилась зустріч новообраного Президента України

Петра Порошенка та Президента США Барака Обами у Варшаві.

Президенти обох країн поспілкувались на тему урегулювання ситуації в Україні, а також обговорили альтернативні шляхи зменшення енергетичної залежності Києва від РФ.

Барак Обама підкреслив, що президентські вибори в Україні відбулись чесно і прозоро та продемонстрували силу та єдність української нації. Обрання Петра Порошенка Президентом України він назвав "мудрим рішенням" у сьогоденній складній ситуації. Коментуючи майбутній в Брюсселі саміт G7, Барак Обама зазначив, що ця зустріч стане важливим сигналом підтримки П. Порошенка світовим співтовариством.

Після першої особистої зустрічі з Президентом України, Обама відповів пресі, що вони обговорили також можливість стимулювання зростання української економіки. І найголовніше, оголошено про надання Україні військової допомоги у розмірі 23 мільйони доларів, яка буде спрямована на закупівлю бронежилетів, приладів нічого бачення та додаткового устаткування зв'язку.

Петро Олексійович Порошенко високо оцінив солідарність західного світу з Україною  та сказав: "Ми бачимо, що зараз весь світ знаходиться на нашому боці. Агресор приречений на ізоляцію".

До речі, з'явилось повідомлення від російської влади про те, що зустріч президента РФ і Президента України Петра Порошенка у Франції 6 червня 2014 року не планується.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі