Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Американська школярка написала лист конгресмену

 

В США першокласниця Софі Маллінс подала скаргу в сенат через навантаження в школі.

Школярка з невеликого містечка Крейгсвілль, штат Західна Вірджинія, написала лист конгресмену Джо Манчіні, в якому поскаржилася на навантаження в школі.

Ідею звернутися до сенатора 6-річної Софі підказав її батько, якому дівчинка неодноразово скаржилася, що не справляється з навчанням. Сприйнявши жарт всерйоз, дівчинка написала лист Манчіні, який представляє в Сенаті США Західну Вірджинію, а в минулому був губернатором цього штату.

20 листопада конгресмен подзвонив в школу, де вчиться Софі, і попросив її до телефону. Дівчинку відпустили з уроків, щоб поговорити з сенатором. У телефонній розмові Джо Манчіні побажав їй добре вчится, щоб досягти успіху в житті , а також зазначив, що домовився з вчителями про звільнення Софі від занять ненадовго. Сенатор запропонував дівчинці зайти до нього в офіс, коли вона буде у Вашингтоні, і зазначив, що його внучку звуть також, як і її.

Як зазначає матір Софі Сара Маллінс, її дочка стала сильно нервуватися після того, як пішла в школу, тому що сумувала за батькам і переживала через нові предметів, а також була незадоволена відсутністю денного сну.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі