Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

5 продуктів, що мають антистресовий вплив на організм

Стрес і метаболізм організму, виявляється, тісно між собою взаємопов'язані.

У жінок, які часто нервують і переживають стресові ситуації, відбувається уповільнення процесу метаболізму, тобто їжа повільніше перетравлюється та засвоюється організмом. 

Учені відзначають, провівши дослідження, що стрес жінки намагаються заїдати висококалорійними та ще й шкідливими продуктами. Тому, не дивуйтесь, якщо ви схильні до стресу, що ви погладшаєте в середньому на 5 кг.
Вчені для проведення експерименту  запрсили 58 жінок середнього віку, які часто знаходяться у стресових ситуаціях. Жінок навмисне вводили у нервовий стан, і жінки їли жирну їжу, зокрема ковбаси, торти, тістечка, фастфуд та інше. Зі сплином кожної години перебуття жінок у такому стані, дослідники брали у них кров на аналіз. У результаті досліду виявилось, що жінки у стані стресу за сім годин втратили на 104 калорії менше, ніж жінки у спокійному стані. 
Також завдяки есперименту вчені виокремили 5 продуктів, вживання яких не призводить до збільшення ваги. 
- Апельсин. Цей фрукт містить велику кількість вітаміну С, що дозволяє організму відновлювати свої запаси, а також надійний помічник у знятті стресу.
Авокадо містить майже всю групу вітаміну В, допомагає серцю ефективно працювати, а ще завдяки глутатиону, що входить до складу продукту, не дає жирам всмоктуватись у кишечник.
Ягоди містять вітамін С, який є корисним для організму.
- Жирна риба (наприклад, лосось) містить омега-3-жирні кислоти та антиоксиданти, що дозволяють вийти із стресового стану.
Мигдаль, у складі якого багато вітаміну В.
Отже, якщо у вас виникла стресова ситуація, не вживайте шкідливу та нездорову їжу, краще запамятайте перелік цих антистресових продуктів, які виведуть вас із незрозумілого стану та ще й їхнє вживання ніяким чином не відзначиться на вашій фігурі.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі