Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

35 представникам російських ЗМІ СБУ заборонила в'їзд в Україну

В'їзд на територію України заборонено 35 працівникам російських ЗМІ.

Голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України Юрій Артеменко під час брифінгу повідомив, що Служба безпеки України прийняла рішення про заборону на в'їзд в Україну 35 співробітникам російських ЗМІ на термін від 3 до5 років. Про це повідомляє РБК-Україна.

Юрій Авраменко зазначив: "Ми отримали інформацію про те, що заборонений в'їзд уже 35 представникам медіа. Усі ці люди мають відношення до медіа РФ. Їм заборонений в'їзд до 3 років залежно від прізвищ, а деяким прізвищам заборонений вїзд до 5 років".  

Список прізвищ осіб, яким заборонено в'їжджати на територію України голова Нацради не повідомив, сказавши, що це в компетенції Служби безпеки України.

Раніше Нацрада уже сформувала та передала до СБУ перелік прізвищ 49 журналістів та громадських діячів-громадян Росії, аби посприяти для оголошення цих осіб нон грата на території України.

У вказаному списку значаться такі особи: Костянтин Ернст, Іван Охлобистін, Дмитро Кисильов, Юлія Чумакова, Ірада Зейналова, Іван Прозоров, Михайло Леонтьєв, Катерина Андрєєва, Олександр Євстигнєєв, Віталій Єлісєєв, Петро Толстой, Петро Федоров, Олег Добродєєв, Олексій Балицький, Юлія Бистрицька, Євген Попов, Андрій Кондрашов, Зариф Саліма, Борис Корчевников, Євген Бекасів, Евелін Закамская, Володимир Кулистиков, Кирило Поздняков, Анастасія Литвинова, Ірина Варламова, Андрій Добров, Олексій Пушков, Ашот Габрелянов, Ерміна Катонджян, Анатолій Сулейманов Катерина Агафонова, Станіслав Григор'єв, Сергій Доренко, Олексій Єфімов Максим Кисельов, Сергій Скрипніков, Антон Златопольський, Віталій Арутюнян, Андрій Куніцин, Максим Березик, Олексій Бродський, Маргарита Симоньян, Віра Кузьміна, Ганна Прохорова, Семен Пегов, Олексій Піманов, Ілля Доронов, Володимир Соловйов, Аркадій Мамонтов.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі