Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Продаж квартир в новобудовах: Чернівці вересень 2011

У вересні 2011 року, за словами фахівців, рівень попиту на ринку нового житла в Чернівцях зріс .

 Найбільше популярні квартири - 1-кімнатні. Деякі експерти припускають, що осінь 2011 та новий рік 2012 будуть характеризуватися для буковинського ринку житла позитивною динамікою попиту і, можливо, вже дуже скоро почне наближатися до докризового рівня. Таким сценарієм розвитку буде сприяти загальна економічна ситуація, що помітно стабілізувалася і досить помірне зростання цін у нашому регіоні в порівнянні з іншими областями. Так, будівельна фірма Чернівціжитлобуд влітку 2011 року пропонувала квартири у нових будинках від 3900 грн./м2. У вересні вказана фірма вводить в експлуатацію 2 будинки та пропонує купляти житло у новобудові по вулиці Руській, 223-Д.

Дивіться також:

Кількість новобудов у Чернівцях у порівнянні з 2008-2010 рр. значно менше, але зараз є попит з боку тих буковинців, хто працює за кордоном, та восени вкладає гроші у житло. Зараз спостерігається зниження кількості пропонованих будинків, це обумовлено тим, що вже завершився продаж квартир в будинках, введених в експлуатацію в кінці 2010 року та на початку 2011 року.

За повідомленнями Головного управління статистики, -  обсяги будівельних робіт у м.Чернівці зменшились на 21,2%. Будівельними підприємствами виконано відповідно 60,0% будівельних робіт від загальнообласного показника - у порівнянні з 2010 роком.

Прогнозується зменшення кількості нових об'єктів, які знаходяться у відкритому продажі. Цьому сприятиме повна реалізація квартир у вже зданих в експлуатацію будинках.

Як відзначають експерти, нерухомість у Чернівцях різко дорожчати в самий найближчий час не буде. Це обумовлено тим, що платоспроможний попит на житло у Чернівцях як і раніше досить обмежений. Вартість квартир, як правило, перевищує доходи більшості населення.

На вартість квартир як у Чернівцях, так і в Чернівецькій області досить серйозний вплив чинитиме динаміка курсу національної валюти по відношенню до американського долара.
Ймовірно, збережеться подальший динамічний розвиток ринку попиту на нерухомість у Чернівцях.

Залишається також зазначити, що, незважаючи на загальний прогноз стабілізації цін на житло у Чернівцях, деякі експерти вважають, що кінець 2011-2012 рік будуть характеризуватися подальшим зростанням цін на нове житло. Вплив на ціни мають економічні чинники, зростання цін на матеріали, рівня заробітної плати, коливання курсу валют, а також інфляція. Збільшення цін на житло у Чернівцях за деякими прогнозами, може скласти до 5-12% за підсумками 2012 року.

Василь Танасійчук для ІА ЗАН, Чернівці

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі