Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

МВФ надав кредит Україні

 

Я повідомили чернівецькому ІА ЗАН у Прес-службі Управління Національного банку України в Чернівецькій області, МВФ завершив перший перегляд програми в рамках угоди «стенд-бай» з Україною та ухвалив рішення про виділення коштів на суму 1.2 мільярдів Євро.
Рада Директорів Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) сьогодні завершила перший перегляд результатів функціонування економіки України в рамках програми, підтримуваної фінансуванням за угодою «стенд-бай». Завершення перегляду програми дає змогу невідкладно виділити кошти на суму 1 млрд. СПЗ (близько 1.2 млрд. Євро, або 1.5 млрд. дол. США). Отримання цієї суми у повному обсязі означатиме, що загальний обсяг коштів, виділених за програмою, досягнув 2.25 млрд. СПЗ (близько 2.6 млрд. Євро, або 3.4 млрд. дол. США).
Угоду з Україною у форматі «стенд-бай» було укладено 28 липня 2010 року на строк 29 місяців у сумі 10 млрд. СПЗ (близько 11.7 млрд. Євро, або 15.3 млрд. дол. США) на підтримку програми економічних реформ та перетворень, розробленої владою України. Ця угода «стенд-бай» обумовлює винятковий доступ до ресурсів МВФ, що становить 728.9 відсотків квоти України у Фонді.
По завершенні дискусії, яка відбулася навколо питання України під час засідання Ради Директорів, пан Ліпскі, Перший Заступник Директора-розпорядника та Виконуючий обов’язки Головуючого, зробив наступну заяву:
«Задовільні результати, продемонстровані Україною в ході виконання економічної програми, підтримуваної коштами за угодою «стенд-бай», а також серйозні зобов'язання в рамках економічної політики на майбутній рік, забезпечують підтримку процесу неухильного відновлення довіри і зростання економічної активності. Влада країни й надалі налаштована на своєчасне запровадження реформ у фіскальному, паливно-енергетичному та фінансовому секторах, що необхідні для досягнення цілей програми. Послідовне здійснення реформ сприятиме закріпленню макроекономічної стабільності, зміцненню довіри, полегшенню доступу до ринків капіталу, а також стимулюватиме більш збалансоване та стійке зростання.
«Ядром програми залишається корегування фіскальної ситуації. На найближчу перспективу, вирішальне значення матиме швидке ухвалення бюджету на 2011 рік, параметри якого узгоджуватимуться із цілями програми, а також забезпечення жорсткого контролю за виконанням бюджету та зусилля із вдосконалення адміністрування податків. Фіскальна стійкість на більш тривалу перспективу значною мірою залежатиме від структурних реформ у таких царинах як пенсійне забезпечення, державне управління та сектор держпідприємств. У цьому зв’язку, ключову роль відіграє своєчасне ухвалення та запровадження законодавства з пенсійної реформи, поданого на розгляд до Парламенту.
«Вжиті останнім часом кроки, спрямовані на зміцнення фінансового стану НАК «Нафтогаз», у тому числі за рахунок поліпшення збору надходжень, також відіграють важливу роль. Подальші зусилля, у тому числі підвищенням цін на газ та проведення структурних реформ, є необхідними для того, щоб створити більш життєспроможний та прозорий енергетичний сектор.
«Важливих успіхів було досягнуто у царині оздоровлення та відновлення довіри до фінансової системи, у тому числі мається на увазі рекапіталізація приватних банків та кроки, спрямовані на зміцнення бази банківського нагляду. Тепер час нарощувати зусилля, спрямовані на запровадження кроків, необхідних для того, щоб впоратися із проблемою суттєвих обсягів знецінених активів, що накопичилися у банківській системі і перешкоджають фінансовому сектору забезпечити підтримку для стабільного відновлення економіки.»

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі